smart pro

Indywidualne strony internetowe

zaczynamy od czystej kartki

Pracę nad projektem zaczynamy od poznania Twojego klienta. Kiedy wiemy już o nim dużo, potrafimy napisać teksty, obok których nie przejdzie obojętnie. Następnie do zespołu dołącza grafik, który wzmacnia komunikację świetną grafiką oraz programista.

smart pro

Co otrzymasz, zamawiając indywidualną stronę internetową ?

projekt graficzny oraz teksty na stronę

unikalny projekt graficzny oraz wartościowe teksty, które zwiększają sprzedaż

system do zarządzania treścią

to tutaj sam, w prosty sposób zaktualizujesz treści na stronie – pokażemy Ci jak to zrobić

narzędzia do kontaktu z klientem

poczta firmowa, formularz kontaktowy
newsletter, mapka Google, czat FB

silne zabezpieczenie
strony

instalacja certyfikatu SSL, kopia zapasowa oraz autorski system zabezpieczeń

solidny pakiet
marketingowy

ogromne wsparcie przy kampaniach promocyjnych oraz kształtowaniu oferty, bogata wiedza o klientach w czasie rzeczywistym 

dedykowanego
opiekuna

doradza najlepsze rozwiązania, koordynuje proces przygotowania strony na każdym etapie

Projektujemy z myślą o szybkim
rozwoju Twojej firmy

Zanim przygotujemy projekt poznajemy Twoją ofertę. Pamiętamy o dwóch grupach odbiorców – Twoich klientach oraz robotach Google, które pozycjonują stronę w wyszukiwarce.

01

wybieramy kolorystykę nawiązującą do branży

wiemy, że poszczególne kolory
dedykowane są różnym produktom oraz różnej grupie odbiorów.

02

inspirujemy się Twoją ofertą

przyglądamy się Twojej ofercie oczami Twojego klienta. Akcentujemy elementy, które wyróżnią ją na tle konkurencji.

03

zachowujemy
umiar

projektujemy atrakcyjną wizualnie grafikę, która przyciąga uwagę klienta. Jednocześnie stosujemy zasadę “im mniej tym lepiej”.

04

koncentrujemy się szybkości ładowania

stosujemy standardy Google – projektujemy lekkie strony z uporządkowanym kodem.

05

bierzemy pod uwagę wygodę użytkowania

bez względu na rodzaj urządzenia, klient szybko znajduje interesujące go informacje w miejscu, gdzie ich oczekuje.

06

proponujemy proste rozwiązania

korzystając z doświadczenia nie komplikujemy, tylko upraszczamy – oszczędzamy sporo czasu 

Stworzone przez nas strony, które już zarabiają dla naszych Klientów

Zacznijmy skuteczną współpracę

Cześć, chętnie z Tobą porozmawiamy

Skontaktuj się z nami napisz lub zadzwoń

Pracujemy w godzinach: 09:00 – 17:00

Telefon kontaktowy

Adres email

Napisz kilka słów o swoim projekcie

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych jest SMART WEB GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności.

Często zadawane pytania

Nie martw się, jeśli nie możesz poświęcić nam dużo swojego czasu. To, jak bardzo chcesz się zaangażować zależy tylko od Ciebie.Stosujemy różne formy współpracy, bo wiemy, że prowadząc firmę nie zawsze będziesz mógł nam poświęcić swój czas.

Każdą współpracę rozpoczynamy od rozmowy i poznania Twoich oczekiwań. Wycena, którą Ci przedstawimy już się nie zmieni, o ile nie przedstawisz nam nowym wymagań w trakcie pracy nad stroną. Zakres prac planujemy w taki sposób, aby w Twoim budżecie zmieściły się wszystkie ważne dla Ciebie funkcjonalności. 

Raz w roku ponosisz koszt za odnowienie domeny oraz koszt serwera. 

Strona Internetowa Indywidualna

to strona, którą wyróżnia oryginalny projekt graficzny. Niewiele? Bardzo wiele. Strona internetowa to Twoja wizytówka w Sieci. Wiemy, że słyszałeś to wiele razy. Musieliśmy powtórzyć ten banał, bo to prawda.
O pierwszy wrażeniu, jakie robisz na potencjalnym Kliencie decyduje warstwa wizualna Twojej strony internetowej To przede wszystkim grafika, logo, kolorystyka, typografia. Ważna jest architektura informacji, czyli to jak łatwo można odnaleźć konkretne treści. Struktura strony i organizacja elementów, które się na niej znajdują. Czyli to jak poszczególne elementy są ze sobą zestawione i gdzie są umieszczone. Strona musi być intuicyjna. Niezbędna jest wygodna nawigacja. To wszystko zyskasz, zamawiając stronę z indywidualnym projektem graficznym. Ważne jest też to, jak szybko strona się ładuje czy jest dopasowana do urządzeń mobilnych i odpowiednio zabezpieczona przed atakami hakerskimi.

Strona Internetowa jako główne źródło marketingu i pozyskiwania Klientów

Strona internetowa to jedno z najlepszych narzędzi współczesnego marketingu, ale tylko pod warunkiem, że traktujesz to narzędzie na poważnie. Relacja z Klientem bywa krucha i trudna. Konkurencja jest bardzo duża. Jaki w tej relacji udział ma Twoja strona? Daj się znaleźć. Wszystko zaczyna się od pierwszego spotkania. Twój Klient musi Cię znaleźć. To szczególnie trudne, jeśli nie wie, że istniejesz. Tu z pomocą przychodzi szereg narzędzi (optymalizacja strony, Kampanie Google Ads itp.), które sprawią, że potencjalny Klient trafi na Ciebie w Sieci. To właśnie w Internecie najczęściej szukamy usług i produktów. To właśnie tam Klienci będą Cię szukali. Daj się polubić.Zostałeś odnaleziony? Co dalej? Twój potencjalny Klient trafia na Twoją stronę i w kilka sekund decyduje się zostać na Twojej stronie albo ją opuścić. Ważne jest pierwsze wrażenie. Musisz być wiarygodny i atrakcyjny. O wszystkim decyduje to, jak wygląda Twoja strona. To ona reprezentuje sobą całą Twoją markę. Strona internetowa pomaga w budowaniu oraz wzmacnianiu wizerunku Twojej marki. Istotny jest projekt graficzny, logo, architektura informacji.

Indywidualna strona internetowa

Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących swojego miejsca w sieci.

Jeśli chcesz zaistnieć w internecie, postawienie swojej indywidualnej strony internetowej to świetny pomysł. Niezależnie od tego, czy jesteś dentystą, fryzjerem, geodetą, który chce promować swoje usługi, czy też prowadzisz własny biznes i chcesz zwiększyć swoją widoczność w internecie, indywidualna strona internetowa może być dla Ciebie idealnym narzędziem.

Jaki typ strony internetowej będzie dla mnie najlepszy?

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnej strony internetowej, warto rozważyć kilka kwestii. Po pierwsze, zdecyduj, jaki rodzaj strony będzie dla Ciebie najlepszy. Czy będzie to prosta strona wizytówka, czy może bardziej rozbudowana strona z wieloma podstronami? Zastanów się również, jaki cel chcesz osiągnąć dzięki swojej stronie – czy chcesz zwiększyć sprzedaż, czy też promować swoje usługi? W odpowiedzi na te pytania chętnie pomożemy.

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag