Strona internetowa typu wizytówka - dlaczego warto ją posiadać?

Strona internetowa typu wizytówka to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców dopiero wkraczających na rynek. Przekonaj się, jak wiele korzyści dać może posiadanie własnej wizytówki w Internecie!

Strona Internetowa typu wizytówka

Strona internetowa typu wizytówka – dla większej zauważalności w sieci

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i działasz jako jednoosobowe przedsiębiorstwo? Masz przed sobą ważne zadanie do wykonania w celu wypromowania swoich produktów lub usług. Najprostszym i jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań będzie przygotowanie prostej witryny w postaci wizytówki. Jest to klasyczna strona internetowa, gdzie w jednym oknie zawarte są najważniejsze informacje na temat Twojej działalności. Do informacji dołączone być mogą także zdjęcia, jeśli będziesz mieć taką potrzebę. Każdego dnia w Internecie pojawia się cały szereg nowych stron wizytówek, z wszelkich możliwych gałęzi gospodarczych. Profesjonalna strona internetowa typu wizytówka okazuje się być sprawdzonym sposobem na reklamę zarówno dla początkującego fryzjera jak i doświadczonego prawnika kierującego daną kancelarią adwokacką.

Profesjonalne usługi

Strona Internetowa, sklep, logo, baner, ulotka wcale nie musi być droga.
Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy i zaczniemy wspólnie rozwijać Twój biznes.

Strona internetowa typu wizytówka – kto nam ją wykona?

Profesjonalną stronę wykonać nam może wybrana firma webowa. Jeśli zaczniemy rozglądać się za najbardziej korzystnymi dla nas ofertami, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy:

– za działanie strony nie jest pobierany abonament

– płacimy jedynie za wykonanie witryny

– jest możliwość zrezygnowania z danej umowy w każdej chwili bez konsekwencji w formie kar finansowych

– nasza strona będzie mogła łatwo wyświetlać się na urządzeniach mobilnych

– witryna będzie przyciągała Odwiedzających poprzez swój atrakcyjny wygląd

– można liczyć na promocje w kwestii domeny oraz hostingu

– czas realizacji jest szybki i nie trzeba zbyt długo czekać na to, by strona wreszcie pojawiła się w sieci

– wysoka jakość wykonania jest potwierdzeniem najwyższej jakości.

 

Strona internetowa typu wizytówka – strona wizualna

Im skromniej opracowane są takie strony pod kątem wizualnym – tym lepiej. Najważniejsza jest bowiem czytelność informacji zamieszczanych w miejscu najbardziej widocznym. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stronę uatrakcyjniła jakaś dyskretna grafika lub zdjęcie, ale wszystkie dołączone elementy powinny zachować proporcje. Nowoczesna strona internetowa typu wizytówka może także posiadać tło dźwiękowe. Oznacza to, że w czasie wczytywania się strony i po jej wyświetleniu w tle rozlegać się będzie jakaś nieinwazyjna muzyka, może być to utwór ściśle związany z daną branżą, np. utwór muzyczny będący częścią reklamy radiowej lub telewizyjnej, na którą przedsiębiorca wcześniej się zdecydował. Czasami na niektórych stronach wizytówkach natrafić można na krótkie filmiki ofertowe i to też jest jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ same zdjęcia nie zawsze oddadzą charakter danego produktu czy usługi.

 

Strona internetowa typu wizytówka – szybkie dotarcie do mas

Codziennie w sieci otwieranych jest co najmniej kilkaset milionów stron. Liczną grupę stanowią wizytówki, dlatego warto zadbać, aby wszystkie informacja ofertowe oraz kontaktowe napisane były czytelną czcionką. Warto również zaprezentować proste, a zarazem treściwe hasło reklamowe – oddziałujące na wyobraźnię. Strona Internetowa powinna być również atrakcyjna wizualnie, aby wyróżnić ją z pośród innych oraz działać szybko na każdym urządzeniu. Wizyta na stronie ma zostać w pamięci Odwiedzającego, by chciał on tutaj wrócić i zdecydować się na wykonanie telefonu lub napisanie maila. Dzięki internetowym wizytówkom jesteśmy bardziej widoczni jako przedsiębiorcy, a co za tym idzie – bardziej doceniani.

Zapisz się do newslettera.

Bądź na bieżąco z nowościami na naszym blogu, ale również z wyjątkowymi promocjami, dostępnymi wyłącznie dla subskrybentów.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz się wypisać.

Pisali o nas:

Jesteśmy Certyfikowani przez Google.

Wkładamy masę pracy, aby dostarczać najlepszą jakość dla naszych Klientów co potwierdzają nasze certyfikaty.

Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, aby otrzymał rozwiązenia, które w 100% odpowieda jego potrzebom biznesowym. Mierzymy, analizujemy, działamy skutecznie.

Możesz nam zaufać.

Masz biznes i chcesz go rozwinąć w sieci?
a może dopiero masz pomysł? skontaktuj się
z nami, a pomożemy Ci osiągnąć sukces.


Internet to magiczne miejsce,
my mamy mapę i wiemy jak z niej korzystać przy budowaniu profesjonalnych stron Internetowych!

Znajdź nas w social media.

Mapa Internetu istnieje.