Portfolio projektów.

Zobacz jakie profesjonalne projekty stron Internetowych, sklepów online oraz różnych grafik wykonaliśmy dla naszych Klientów. Każdy z nich jest wyjątkowy, stworzony indywidualnie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wiemy, że to jak Klienci odbierają Państwa w Internecie w znacznym stopniu wpływa na sprzedaż. Kompleksowa obsługa wyróżnia nas wśród innych.

Profesjonalne usługi dla Ciebie i Twojej Firmy

Strona Internetowa, sklep, logo, baner, ulotka wcale nie musi być droga.
Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy i zaczniemy wspólnie rozwijać Twój biznes.

oferujemy szereg usług pracujących na twój sukces

Zobacz co oferujemy

 • Projektowanie i kodowanie profesjonalnych, nowoczesnych i responsywnych stron Internetowych
 • Projektowanie i kodowanie skutecznie sprzedających, unikatowych w pełni profesjonalnych szablonów allegro
 • Skuteczne pozycjonowanie stron Internetowych w wyszukiwarce
 • Administracja stronami internetowymi (strony, portale, sklepy)
 • Administracja profilami social media
 • Administracja szablonami sprzedaży na allegro oraz zarządzanie aukcjami
 • Analityka oraz optymalizacja stron internetowych
 • Audyty stron internetowych pod kątem pozycjonowania SEO
 • Audyty stron internetowych pod kątem zgodności ze standardami
 • Audyty stron internetowych pod kątem prędkości działania
 • Audyty stron internetowych pod kątem poprawności kodu
 • Audyty stron internetowych pod kątem bezpieczeństwa
 • Kreaowanie wizerunku na allegro
 • Kreaowanie wizerunku na ebay
 • Kreaowanie wizerunku na olx
 • Kreaowanie wizerunku w Internecie

Strony Internetowe

Profesjonalna strona Internetowa to dla Państwa wizytówka w Internecie. Każdy potencjalny Klient szukający danej usługi czy też produktu w Internecie może odwiedzić właśnie Państwa stronę. Niesie to ze sobą ogrom możliwości sprzedażowych. Budując swój wizerunek, należy pamiętać, aby strona wyglądała dobrze wizualnie, była czytelna oraz szybka. Strona www musi zatrzymać potencjalnego Klienta i sprzedać mu produkt bądź usługę. To główny cel strony Interetowej. Warto zadbać więc o profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz kreatywność. My w tym Państwu pomożemy. Zajmiemy się budową strony internetowej od A do Z. Kupimy i zarejestrujemy domenę, kupimy miejsce na serwerze, bądź podepniemy ją pod nasz własny serwer. Zaprojektujemy oraz zakodujemy stronę w najnowszych technologiach, oraz opublikujemy ją w Internecie. Do każdej strony istnieje możliwość podpięcia dedykowanych adresów e-mail oraz dodatkowej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google. Co przekłada się na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Postaw na profesjonalistów!

Administracja stronami Internetowymi

Zajmujemy się również administrowaniem stronami internetowymi, portalami, dużymi i mniejszymi serwisami oraz sklepami internetowymi. Poza administracją, podczas naszej pracy na bieżąco optymalizujemy Państwa strony pod kątem wyszukiwarki Google, badamy, analizujemy. Z czasem strony stopniowo zwiększają ruch, który na bieżąco raportujemy. Dodatkowo możemy monitorować również pozycję stron na konkretne frazy w wyszukiwarce Google. Dla naszych Klientów świadczymy również usługi graficzne na potrzeby administracji stroną. Wdrażamy również nowe rozwiązania do istniejących już stron. Wszystko to wykonujemy rzetelnie oraz w pełni profesjonalnie.

Logotypy, ulotki, banery

Profesjonalny logotyp może być gwarancją sukcesu Twojej firmy. Jest on istotnym elementem, który ma kojarzyć się z Państwa Firmą. Oferujemy kreatywne projekty najwyższej jakości. Ulotka może sprzedać, jeśli jest unikatowa oraz zaskoczy odbiorcę. W innym przypadku na pewno trafi do kosza, wyznajemy zasadę, że albo robić projekty dobrze, albo wcale. Banery internetowe to bardzo ważny aspekt sprzedaży, wzrok Klienta skupia się na banerze przez około 2 sekundy, jeśli nie zainteresuje Państwa Klienta w tym czasie, to nie działa. Wiemy jak projektować, aby ulotki oraz banery działały jak powinny, a logotypy zapadały w pamięć na długie lata.

Kreaowanie wizerunku sprzedawcy w Internecie

Wizerunek na allegro, ebay czy olx to rzecz równie ważna, jak profesjonalny szablon sprzedaży. Sprzedawca, który przywiąże do siebie Klienta, może być pewny ciągłej wysokiej sprzedaży. Przy tego typu usługach na życzenie Klienta modyfikujemy szablony dla każdego produktu czy też usługi zupełnie indywidualnie pod typ produktu, tworzymy oraz obrabiamy zdjęcia produktów tak, aby wyglądały, jak najatrakcyjniej dla Kupujących na aukcjach. Zaskocz swoich Klientów i zyskaj dużo więcej, dzięki profesjonalistą zajmującym się Państwa aukcjami allegro, ebay oraz olx.

Administracja profilami Social Media

Social Media to aktualnie bardzo ważny kanał kontaktu z Klientami oraz sprzedaży. Jest tak ponieważ jest to najszybsza obecnie forma kontaktu. Profesjonalne prowadzenie profili na Facebook, Twitter czy też Instagram pozwala zyskać wielu nowych Klientów, oraz być z nimi w ciągłym kontakcie. Profesjonalne grafiki, ciekawe posty, konkursy to to, czego potrzeba każdemu profilowi. Klienci to doceniają, sprawdź już dziś!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami na naszym blogu, ale również z wyjątkowymi promocjami, dostępnymi wyłącznie dla subskrybentów.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz się wypisać.

Pisali o nas:

Jesteśmy Certyfikowani przez Google

Wkładamy masę pracy, aby dostarczać najlepszą jakość dla naszych Klientów co potwierdzają nasze certyfikaty.

Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, aby otrzymał rozwiązenia, które w 100% odpowieda jego potrzebom biznesowym. Mierzymy, analizujemy, działamy skutecznie.

Możesz nam zaufać

Masz biznes i chcesz go rozwinąć w sieci?
a może dopiero masz pomysł? skontaktuj się
z nami, a pomożemy Ci osiągnąć sukces.


Internet to magiczne miejsce,
my mamy mapę i wiemy jak z niej korzystać przy budowaniu profesjonalnych stron Internetowych!

Znajdź nas w social media

Mapa Internetu istnieje