Portfolio projektów.

Przykładowe realizacje jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów. Kompleksowa obsługa wyróżnia nas wśród innych.

Główne narzędzie marketingu w Internecie

Strony Internetowe

Strona Internetowa to Państwa wizytówka w Internecie. Każdy potencjalny Klient szukający danej usługi czy produktu w obecnych czasach zaczyna od sprawdzenia w Google. Niesie to ze sobą ogrom możliwości sprzedażowych. Budując swój wizerunek, należy pamiętać, aby strona wyglądała dobrze wizualnie, była czytelna oraz szybka. Strona www musi zatrzymać potencjalnego Klienta i sprzedać mu produkt bądź usługę. To główny cel strony Interetowej. Warto zadbać więc o profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz kreatywność. My w tym Państwu pomożemy. Zajmiemy się budową strony internetowej od A do Z. Kupimy i zarejestrujemy domenę, miejsce na serwerze, certyfikaty SSL. Zaprojektujemy oraz zaprogramujemy stronę w najnowszych technologiach, oraz opublikujemy ją w Internecie.

Przykłady realizacji

Napędź swoją sprzedaż

Sklepy Internetowe

Sklepy Internetowe napędzają sprzedaż 3-4x względem tradycyjnego modelu już w pierwszym roku. Warunkiem koniecznym jest dobry projekt graficzny oraz odpowiednio zaprezentowany produkt. Jeżeli dołożymy do tego odpowiednio zautomatyzowane procesy, sklep Internetowy może działać przy minimalnym stopniu obsługi. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i stwórz z nami swój sklep Internetowy, który będzie dla Ciebie zarabiał 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Przykłady realizacji

Profesjonalny logotyp może być gwarancją sukcesu Twojej firmy. Jest on istotnym elementem, który ma kojarzyć się z Państwa Firmą. Oferujemy kreatywne projekty najwyższej jakości. Wyznajemy zasadę, że albo robić projekty dobrze, albo wcale. 

Przykłady realizacji

Oferujemy szereg usług pracujących na twój sukces

Zobacz co oferujemy

 • Projektowanie i kodowanie profesjonalnych, nowoczesnych i responsywnych stron Internetowych
 • Skuteczne pozycjonowanie stron Internetowych w wyszukiwarce
 • Administracja stronami internetowymi (strony, portale, sklepy)
 • Administracja profilami social media
 • Analityka oraz optymalizacja stron internetowych
 • Audyty stron internetowych pod kątem pozycjonowania SEO
 • Audyty stron internetowych pod kątem zgodności ze standardami
 • Audyty stron internetowych pod kątem prędkości działania
 • Audyty stron internetowych pod kątem poprawności kodu
 • Audyty stron internetowych pod kątem bezpieczeństwa
 • Kampanie reklamowe w Google ADS
 • Kreaowanie wizerunku w Internecie
 • Bieżące wsparcie programistów, grafików, SEO, SEM oraz bezpieczeństwa

Solidne wsparcie

Administracja stronami Internetowymi

Zajmujemy się również administrowaniem stronami internetowymi, portalami, dużymi i mniejszymi serwisami oraz sklepami internetowymi. Poza administracją, podczas naszej pracy na bieżąco optymalizujemy Państwa strony pod kątem wyszukiwarki Google, badamy, analizujemy. Z czasem strony stopniowo zwiększają ruch, który na bieżąco raportujemy. Dodatkowo możemy monitorować również pozycję stron na konkretne frazy w wyszukiwarce Google. Dla naszych Klientów świadczymy również usługi graficzne na potrzeby administracji stroną. Wdrażamy również nowe rozwiązania do istniejących już stron. Wszystko to wykonujemy rzetelnie oraz w pełni profesjonalnie.

Kreatywna komunikacja

Administracja profilami Social Media

Social Media to aktualnie bardzo ważny kanał kontaktu z Klientami oraz sprzedaży. Jest tak ponieważ jest to najszybsza obecnie forma kontaktu. Profesjonalne prowadzenie profili na Facebook, Twitter czy też Instagram pozwala zyskać wielu nowych Klientów, oraz być z nimi w ciągłym kontakcie. Profesjonalne grafiki, ciekawe posty, konkursy to to, czego potrzeba każdemu profilowi. Klienci to doceniają, sprawdź już dziś!

Wyglądaj profesjonalnie w każdym kanale komunikacji

Kreaowanie wizerunku sprzedawcy w Internecie

Wizerunek na allegro, ebay czy olx to rzecz równie ważna, jak profesjonalny szablon sprzedaży. Sprzedawca, który przywiąże do siebie Klienta, może być pewny ciągłej wysokiej sprzedaży. Przy tego typu usługach na życzenie Klienta modyfikujemy szablony dla każdego produktu czy też usługi zupełnie indywidualnie pod typ produktu, tworzymy oraz obrabiamy zdjęcia produktów tak, aby wyglądały, jak najatrakcyjniej dla Kupujących na aukcjach. Zaskocz swoich Klientów i zyskaj dużo więcej, dzięki profesjonalistą zajmującym się Państwa aukcjami allegro, ebay oraz olx.

AKUKU!

Skontaktuj się z nami i zacznijmy pracę.

Godziny pracy: 09:00 – 17:00

Telefon kontaktowy

Adres email

Szybko odpowiadamy

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych jest SMART WEB GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności.

Zapisz się do newslettera

Pamiętaj, w każdej chwili możesz się wypisać.

Docenił nas

Jesteśmy Certyfikowani przez Google

Wkładamy masę pracy, aby dostarczać najlepszą jakość dla naszych Klientów co potwierdzają nasze certyfikaty. Mierzymy, analizujemy, działamy skutecznie.

5.0 Średnia ocena Google

Możesz nam zaufać

Masz biznes i chcesz go rozwinąć w sieci?
a może dopiero masz pomysł? skontaktuj się
z nami, a pomożemy Ci osiągnąć sukces.


Tworzymy profesjonalne strony Internetowe oraz pomagamy skutecznie je promować w sieci.

Informacje firmowe

Znajdź nas w social media

Mapa Internetu istnieje