Realizacja - Nordiska

Strona internetowa dla szkoły języka norweskiego, nowoczesna witryna, która została stworzona z myślą o zapewnieniu najlepszego doświadczenia użytkownika (UX) oraz intuicyjnego interfejsu użytkownika (UI). Na tej platformie dostępny jest również sklep online, który umożliwia łatwe zakupy kursów językowych i materiałów edukacyjnych.

STAWIAMY NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Co zrobiliśmy dla Klienta?

🤘🏽

  • indywidualny projekt graficzny, który pozwala na łatwe i intuicyjne korzystanie ze strony
  • 6 głównych zakładek: Home, Oferta, Zespół, Blog, Kariera, Kontakt
  • moduł językowy – z wdrożeniem języka norweskiego
  • wdrożenie analityki internetowej
  • optymalizację pod kątem pozycjonowania – ustawienie odpowiednich linków URL, opisów i tytułów dla każdej podstrony
  • panel administratora, w którym klient łatwo zmienia treści i dodaje nowe zdjęcia oraz zabiegi
  • konfigurację i instalację certyfikatu bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność takich danych, jak loginy, hasła, numery kart kredytowych, dane osobowe
  • projekt strony dostosowaliśmy do urządzeń mobilnych, dzięki czemu wygodnie przegląda się ją również na telefonach i tabletach
  • stronę zakodowaliśmy zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google
  • zgłoszenie indeksacji w Google

Analiza projektowa

Design – to nie tylko wygląd, ale również działanie strony

Zaproponowaliśmy czytelną strukturę strony, która umożliwia użytkownikowi szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji. Ważnymi elementami są zakładka “Oferta” oraz informacje o zespole, które często wpływają na decyzję o wybraniu właśnie tej a nie innej szkoły językowej. Przemyślane rozmieszczenie przycisków CTA (Call to Action) zachęca użytkowników do kontaktu oraz zapoznania się z ofertą. Stronę zbudowaliśmy przy użyciu CMS WordPress, aby klientka mogła samodzielnie wprowadzać zmiany, zarządzać stroną oraz aktualną ofertą.

WDROŻENIE

Jak wyglądał proces uruchomienia?

Przygotowanie projektu graficznego i zakodowanie strony zajęło nam około dwóch tygodni. Następnie przez kolejne kilka dni optymalizowaliśmy stronę pod kątem pozycjonowania oraz przeprowadziliśmy testy na telefonach, tabletach i komputerach. Dodatkowo, skonfigurowaliśmy analitykę danych, w tym darmowe narzędzia Google Analytics oraz Google Search Console. Dzięki temu nasza klientka może śledzić ruch na stronie i dowiedzieć się, jak Klienci poruszają się po stronie i co ich interesuje. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszą klientką i zapewniamy pełne wsparcie w obszarze obsługi witryny.

Wycena nawet w 30 min

Opowiedz nam o swoim projekcie

🕶

Zależy nam na tym, żebyś odniósł sukces. Projektujemy strony dla ambitnych marek, które chcą łatwiej zdobywać nowych klientów.

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag