Realizacja - Fizjo Core

Witryna internetowa dla fizjoterapeuty, nowoczesna strona, zaprojektowana z naciskiem na zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń dla pacjentów (UX) oraz intuicyjnego interfejsu użytkownika (UI). Na tej platformie znajdziesz również możliwość łatwego umawiania wizyt online dzięki booksy oraz dostęp do różnorodnych usług i informacji o fizjoterapeucie.

STAWIAMY NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Co zrobiliśmy dla Klienta?

🤘🏽

  • indywidualny projekt graficzny, nowoczesny, dopasowany do branży
  • 6 głównych zakładek: Home, Oferta, Zespół, Blog, Kariera, Kontakt
  • moduł językowy – z wdrożeniem języka norweskiego
  • wdrożenie analityki internetowej
  • optymalizację pod kątem pozycjonowania – ustawienie odpowiednich linków URL, opisów i tytułów dla każdej podstrony
  • panel administratora, w którym klient łatwo zmienia treści i dodaje nowe zdjęcia oraz zabiegi
  • konfigurację i instalację certyfikatu bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność takich danych, jak loginy, hasła, numery kart kredytowych, dane osobowe
  • projekt strony dostosowaliśmy do urządzeń mobilnych, dzięki czemu wygodnie przegląda się ją również na telefonach i tabletach
  • stronę zakodowaliśmy zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google
  • zgłoszenie indeksacji w Google

Analiza projektowa

Design – to nie tylko wygląd, ale również działanie strony

Zaprojektowaliśmy przejrzystą strukturę witryny, która umożliwia użytkownikom szybkie znalezienie potrzebnych informacji o usługach fizjoterapeutycznych. Kluczowe elementy to zakładki “Oferta” i “O mnie”, które są istotne dla pacjentów wybierających tego fizjoterapeutę. Intuicyjne przyciski CTA (Call to Action) zachęcają do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą usług. Strona została zbudowana na CMS WordPress, co umożliwia naszym klientom łatwe wprowadzanie zmian, zarządzanie treścią i aktualizowanie oferty.

WDROŻENIE

Jak wyglądał proces uruchomienia?

Całość wdrożenia zajęła nam około dwóch tygodni, opracowaliśmy projekt graficzny i zaprogramowaliśmy stronę. W ciągu kolejnych kilku dni skupiliśmy się na optymalizacji SEO strony i przetestowaliśmy ją na różnych urządzeniach, w tym telefonach, tabletach i komputerach. Zainstalowaliśmy narzędzia do analizy danych, w tym bezpłatne aplikacje Google Analytics i Google Search Console. To pozwala naszemu Klientowi monitorować ruch na stronie oraz analizować zachowania i preferencje odwiedzających.

Wycena nawet w 30 min

Opowiedz nam o swoim projekcie

🕶

Zależy nam na tym, żebyś odniósł sukces. Projektujemy strony dla ambitnych marek, które chcą łatwiej zdobywać nowych klientów.

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag