Realizacja - Chirurg Piwowarek

Naszym klientem jest chirurg plastyczny, który specjalizuje się w korekcie powiek oraz redukcji cieni pod oczami. Klient posiadał już własne logo, kolorystykę oraz mało nowoczesną stronę, która w ogóle nie spełniała swojej roli, czyli nie zdobywała nowych klientów.

STAWIAMY NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Co zrobiliśmy dla Klienta?

🤘🏽

  • indywidualny projekt graficzny, który pozwala na łatwe i intuicyjne korzystanie ze strony
  • optymalizację pod kątem pozycjonowania – ustawienie odpowiednich linków URL, opisów i tytułów dla każdej podstrony
  • specjalny formularz do bezpłatnej wyceny zabiegu, z możliwością załączenia zdjęć
  • zgodnie z życzeniem klienta dodaliśmy szereg animacji na stronie
  • panel administratora, w którym klient łatwo zmienia treści i dodaje nowe zdjęcia oraz zabiegi
  • konfigurację i instalację certyfikatu bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność takich danych, jak loginy, hasła, numery kart kredytowych, dane osobowe
  • projekt strony dostosowaliśmy do urządzeń mobilnych, dzięki czemu wygodnie przegląda się ją również na telefonach i tabletach

Analiza projektowa

Design – to nie tylko wygląd, ale również działanie strony

Kolorystyka strony była z góry określona przez klienta. Dominują naturalne kolory ziemi, z dodatkiem eleganckiego złota, którego użyliśmy do przycisków CTA.  Od razu po wejściu na stronę odbiorca widzi w czym specjalizuje się lekarz i na jaki zabieg może się umówić. Czytelny i zrozumiały opis oraz zdjęcia z efektami zabiegów rozwiewają wszystkie wątpliwości klienta i przekonują go do skorzystania z oferty. Przy usługach medycznych ważne jest wzbudzenie zaufania, dlatego na stronie widoczne są opinie pacjentów, które zdecydowanie ułatwiają podjęcie decyzji o umówieniu się na zabieg. Stronę zbudowaliśmy w oparciu o WordPress, z uwagi na chęć samodzielnego wprowadzania zmian przez klienta – głownie dodawania nowych zabiegów oraz zdjęć z efektami.

WDROŻENIE

Jak wyglądał proces uruchomienia?

Całość prac, czyli przygotowanie projektu graficznego i zakodowanie strony, zajęło nam ok. 3 tygodni. Do strony podłączyliśmy Google Analytics i Google Search Console – darmowe narzędzia, które śledzą ruch na stronie i dostarczają mnóstwo cennych informacji naszemu klientowi. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i służymy mu wsparciem technicznym oraz merytorycznym dotyczącym obsługi strony.

Wycena nawet w 30 min

Opowiedz nam o swoim projekcie

🕶

Zależy nam na tym, żebyś odniósł sukces. Projektujemy strony dla ambitnych marek, które chcą łatwiej zdobywać nowych klientów.

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag