Realizacja - Olejarska

Klientka dostarczyła nam przepiękne zdjęcia, które nadały stronie wyjątkowego charakteru. Właścicielka kliniki jest jednocześnie jej twarzą, co wzbudza duże zaufanie wśród potencjalnych klientów. Na stronie nie korzystamy ze zdjęć stokowych, które w większości przypadków nie wyróżniają się niczym szczególnym.

STAWIAMY NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Co zrobiliśmy dla Klienta?

🤘🏽

  • indywidualny projekt graficzny, który pozwala na łatwe i intuicyjne korzystanie ze strony
  • optymalizację pod kątem pozycjonowania – ustawienie odpowiednich linków URL, opisów i tytułów dla każdej podstrony
  • panel administratora, w którym klient łatwo zmienia treści i dodaje nowe zdjęcia oraz zabiegi
  • konfigurację i instalację certyfikatu bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność takich danych, jak loginy, hasła, numery kart kredytowych, dane osobowe
  • projekt strony dostosowaliśmy do urządzeń mobilnych, dzięki czemu wygodnie przegląda się ją również na telefonach i tabletach
  • stronę zakodowaliśmy zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google

Analiza projektowa

Design – to nie tylko wygląd, ale również działanie strony

Zaproponowaliśmy czytelną strukturę strony, dzięki czemu użytkownik bardzo szybko odnajduje to, czego szuka. Zakładka O mnie i informacja o doświadczeniu i wykształceniu lekarza to ważne elementy, które często decydują o umówieniu się na wizytę. Stronę zbudowaliśmy w oparciu o WordPress, z uwagi na chęć samodzielnego wprowadzania zmian przez klientkę – głownie dodawania nowych zabiegów oraz zdjęć z efektami.

WDROŻENIE

Jak wyglądał proces uruchomienia?

Przygotowanie projektu graficznego i zakodowanie strony, zajęło nam ok. 2 tygodni. Dodatkowo, wdrożyliśmy narzędzia od Google: Google Analytics oraz Google Search Console. Dzięki nim mamy możliwość śledzenia ruchu na stronie oraz analizowania słów kluczowych i optymalizacji strony pod kątem pozycjonowania. Nieustannie utrzymujemy kontakt z naszą klientką i zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi witryny.

Wycena nawet w 30 min

Opowiedz nam o swoim projekcie

🕶

Zależy nam na tym, żebyś odniósł sukces. Projektujemy strony dla ambitnych marek, które chcą łatwiej zdobywać nowych klientów.

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag