smart seo

Pozycjonowanie stron oraz sklepów

znajdujemy klientów zainteresowanych Twoją ofertą

Masz już swoją stronę? Świetnie. Od razu wykorzystaj jej potencjał i zarób więcej pieniędzy. Takie efekty przynosi dobrze zaplanowane i wykonane pozycjonowanie strony. 

Nie chodzi tylko o wysoką pozycję w wyszukiwarce, ale przede wszystkim, o dotarcie do odbiorców zainteresowanych właśnie Twoją ofertą.

smart seo

Jak to robimy?

Podejmujemy konkretne działania, które zwiększają ruch na Twojej stronie oraz sprawiają, że ten ruch przynosi konkretne zyski.

01

przeprowadzamy szczegółowy audyt strony

02

analizujemy i dobieramy słowa kluczowe

03

naprawiamy błędy techniczne

04

analizujemy i optymalizujemy treści pod kątem słów kluczowych

05

tworzymy unikalne treści na stronę

06

podejmujemy działania SEO poza samą stroną – np. link building (strategia pozyskiwania linków zewnętrznych)

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

zwiększasz ruch na stronie

Coraz więcej osób odwiedza Twoją stronę, bo wyświetla się wyżej w wynikach wyszukiwania, a jej opis zachęca to kliknięcia. 

stronę widzą osoby zainteresowane Twoją ofertą

Dzięki frazom kluczowym strona wyświetla sie osobom, które chcą kupić Twój produkt. To zdecydowanie zwiększa szansę na sprzedaż.

strona wyświetla sie w odpowiednim miejscu i czasie

Twoja oferta wyświetla się klientowi w momencie, kiedy jej szuka i chce wydać pieniądze. 95% osób szuka produktów za pomocą Google.

częściej się mówi o Twojej firmie, staje się bardziej rozpoznawalna

Zyskujesz rozpoznawalność marki, a co za tym idzie liczne opinie o firmie, recenzje Twoich produktów i większą liczbę obserwujących w social media.

obniżasz koszty pozyskania klienta

Dotarcie do grupy docelowej powoduje, że nie tracisz pieniędzy na reklamy kierowane do osób, które nie są zainteresowane Twoją ofertą

efekty pozycjonowania są długotrwałe

Pozycjonowanie to proces ciągły i wymaga cierpliwości. Jednak przy odpowiedniej strategii efekty są widoczne przez długi czas.

Zacznijmy skuteczną współpracę

Cześć, chętnie z Tobą porozmawiamy

Skontaktuj się z nami napisz lub zadzwoń.

Pracujemy w godzinach: 09:00 – 17:00

Telefon kontaktowy

Adres email

Napisz kilka słów o swoim projekcie

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych jest SMART WEB GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności.

Często zadawane pytania

Audyt strony Internetowej trwa z reguły od 2 do 3 dni.

Cennik pozycjonowania stron jest bardzo elastyczny. Dużo zależy od samej strony internetowej, a także domeny, konkurencji i branży, w której działa firma.

Pozycjonowanie to proces, którego efekty są z reguły widoczne już po kilku miesiącach. Czasami efekty są widoczne już po wstępnej optymalizacji.

Pozycjonowanie strony Internetowej

Jeśli chcesz mieć wysoką pozycję w Google, potrzebujesz profesjonalnej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron internetowych. Nasi eksperci posiadają doświadczenie i wiedzę, aby zająć się kompleksowo Twoją stroną Internetową nie tylko pod kątem słów kluczowych, które chcesz, ale także słów kluczowych, które mogą przyciągnąć nowych klientów. 

Nie tylko zajmujemy się pozycjonowaniem, pozycjonujemy Twoją witrynę pod kątem sukcesu w Internecie. Robimy to, koncentrując się na doświadczeniu klientów, współczynnikach konwersji i oczywiście wysokich rankingach wyszukiwania. Zapewniamy najlepsze wyniki dla Twojego biznesu internetowego.

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag