Tworzenie strony internetowej jest kluczowym elementem w rozwijaniu swojej działalności online. Dla wielu jednak, koszt stworzenia profesjonalnej strony internetowej może wydawać się nieosiągalny. Na szczęście, istnieją na rynku firmy oferujące tanie strony internetowe, które są jednocześnie atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik takich usług.

Prosta strona internetowa

Prosta strona internetowa, często nazywana stroną wizytówką, może kosztować od 500 do 1500 zł. W tej cenie zawarte są podstawowe elementy takie jak: projekt graficzny, kodowanie, testowanie oraz podstawowa optymalizacja SEO.

Strona firmowa

Strona firmowa z kilkoma podstronami to koszt od 1500 do 3500 zł. W cenie tej uwzględnione są projekty graficzne, kodowanie, testowanie, optymalizacja SEO i podstawowa promocja strony.

Sklep internetowy

Tworzenie sklepu internetowego to wydatek rzędu 3000 do 10000 zł. Cena ta obejmuje projekt graficzny, kodowanie, testowanie, optymalizację SEO, podstawową promocję strony i konfigurację systemu zarządzania produktami.

Pamiętajmy jednak, że tanie nie zawsze oznacza gorsze. Ważne jest, aby pamiętać, że najważniejsza jest wartość, którą otrzymujemy za naszą inwestycję. Dobrze jest więc wybrać firmę, która oferuje nie tylko konkurencyjne ceny, ale również wysoką jakość usług i wsparcie po zakończeniu projektu. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i otrzymać indywidualną wycenę dla Twojego projektu. 😊

Zapraszamy do darmowej Wyceny

Jesteśmy Polską Firma z wieloletnim doświadczeniem

Nasze realizacje stron Internetowych

🤩
Strony Internetowe
Branding
Projektowanie
Programowanie
Marketing
Obsługa

Opowiedz nam o swoim projekcie

SMARTLETTER

Zapisz się do smartlettera, jeśli interesuje Cię rozwój marketingu w Twojej firmie.

SZYBKI KONTAKT
zadzwoń do nas

(+48) 531 666 804

Napisz do nas

© Wszystkie prawa zastrzeżone SMART WEB GROUP Sp. z o.o.

Explore
Drag