Jak zmienić długi link do strony facebook,
na krótki.

Aby to zrobić, trzeba mieć prawa administratora do danej strony na, której chcemy wykonać taki zabieg.

Kiedy jesteśmy już zalogowani wchodzimy na konto fanpage’a, na którym chcemy zmienić adres. Pod zdjęciem w tle mamy takie opcje jak: “Wiadomości”, “Edytuj informacje o stronie”, “Przeglądaj jako gość”, i “Więcej”. My skupiamy się tylko na zakładce “Edytuj informacje o stronie”

Klikamy na ten button, wyświetli się okienko ze skróconymi danymi, my klikamy na samym dole “Wyświetl wszystkie informacje”.

Profesjonalne usługi dla Ciebie i Twojej Firmy

Strona Internetowa, sklep, logo, baner, ulotka wcale nie musi być droga.
Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy i zaczniemy wspólnie rozwijać Twój biznes.

Powinniśmy znaleźć się na stronie z edycją Informacji. Szukamy opcji “utwórz nazwę użytkownika strony”, klikamy w nią, ustawiamy nową krótką nazwę, która będzie pełniła role skróconego linka do naszej strony na facebook. Jeśli adres jest wolny to możemy zapisać zmiany, klikając w “Utwórz nazwę użytkownika” i cieszyć się nowym – prostym linkiem do Naszego fanpage’a na facebooku!

Potrzebujesz profesjonalnego logotypu na swój Fanpage? Cover photo, które zainteresuje odwiedzających? A może chcesz się reklamować? Profesjonalna oprawa graficzna przyciąga klikanie w button “lubię to”Jeśli potrzebujesz usług graficznych, to zapraszam do kontaktu.

Zobacz co możemy
zrobić dla Ciebie i Twojej Firmy