Dlaczego WordPress jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do zarabiania w Internecie?

WordPress jest pojęciem nagminnie pojawiającym się w sytuacjach, gdy planujemy rozpoczęcie biznesu w sieci. Zapoznaj się już dziś ze szczegółami i dowiedz się, w jaki sposób dzięki właśnie temu narzędziu zbudować trwałą i pozytywną markę w Internecie!

WordPress od kulis

WordPress to inaczej jeden z systemów odpowiedzialnych za zarządzanie treściami wprowadzanymi na strony internetowe. Należy do grupy narzędzi CMS, dzięki którym łatwo możemy stworzyć upragnioną stronę internetową, a także zamieszczać na niej wszystko, co według nas podniesie jej atrakcyjność. Znajomość programowania oraz tworzenia grafiki ma tutaj znaczenie drugorzędne. Stworzenie strony internetowej w oparciu o WordPress nie generuje z sobą żadnych pokaźnych kosztów, na to rozwiązanie pozwolić sobie mogą zarówno początkujący jak i doświadczeni przedsiębiorcy.

Profesjonalne usługi

Strona Internetowa, sklep, logo, baner, ulotka wcale nie musi być droga.
Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy i zaczniemy wspólnie rozwijać Twój biznes.

WordPress – plusy korzystania

Największymi zaletami korzystania z systemu zarządzania treścią WordPress są:

  • szeroki zakres działania – wtyczki umożliwiające dodawanie nowych funkcji do istniejącej strony www
  • łatwe stworzenie formularza kontaktowego
  • zaawansowane opcje w postaci możliwości utworzenia sklepu internetowego
  • możliwość korzystania z nowych rozszerzeń w trybie natychmiastowym
  • publikacja dopasowanych chronologicznie treści
  • możliwość bezpłatnego korzystania
  • motywy pozwalające na szybką zmianę wyglądu strony

WordPress – prosta obsługa i piorunujące efekty

Za samo korzystanie z systemu WordPress nie korzystamy, musimy jedynie zapłacić za koszty serwerów oraz domen, na których strona jest oparta. Serwer to spory komputer, będący nośnikiem fizycznym strony internetowej, a domena to nic innego jak adres umieszczony w przeglądarkach, kierujący nas na wskazaną witrynę.

WordPress – analiza

System zarządzania treścią składa się z kokpitu, charakterystycznego panelu. Trzeba się zalogować, aby uzyskać do niego dostęp. Wszystko dostępne jest w polskim języku. W panelu możemy przyjrzeć się z bliska bibliotece, stronom z dodanymi podstronami statystycznymi, zakładkom kontakt, o nas. Dział wygląd pozwala nam wprowadzać zmiany motywów, jeśli zależy nam, aby prezentacja strony została uaktualniona, a przez to stała się też o wiele atrakcyjniejsza dla odbiorcy. Skorzystać możemy także z działających widgetów oraz specjalistycznego menu.

WordPress – wszechstronnie działające wtyczki

W systemie WordPress występują liczne wtyczki. Wiele z nich zawiera zupełnie nowe funkcje. Dzięki nim między innymi dodawać do panelu można nowych użytkowników, co z pewnością usprawnia wszelkie procesy komunikacyjne. Od 2019 roku po zakończeniu instalowania WordPressa automatycznie pojawia się motyw o nazwie Twenty Nineteen. W razie potrzeby, za pomocą paru kliknięć można go na inny, który bardziej nam odpowiada. Platforma WordPress stała się wypróbowaną metodą do szybkiego i efektywnego prowadzenia działalności w Internecie. Korzystają z tego wszelkiego rodzaju sklepy internetowe oraz ogrom witryn o charakterze stricte komercyjnym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami na naszym blogu, ale również z wyjątkowymi promocjami, dostępnymi wyłącznie dla subskrybentów.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz się wypisać.

Pisali o nas:

Jesteśmy Certyfikowani przez Google

Wkładamy masę pracy, aby dostarczać najlepszą jakość dla naszych Klientów co potwierdzają nasze certyfikaty.

Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, aby otrzymał rozwiązenia, które w 100% odpowieda jego potrzebom biznesowym. Mierzymy, analizujemy, działamy skutecznie.

Możesz nam zaufać

Masz biznes i chcesz go rozwinąć w sieci?
a może dopiero masz pomysł? skontaktuj się
z nami, a pomożemy Ci osiągnąć sukces.


Internet to magiczne miejsce,
my mamy mapę i wiemy jak z niej korzystać przy budowaniu profesjonalnych stron Internetowych!

Znajdź nas w social media

Mapa Internetu istnieje